Plány do budoucna

7. června 2008 v 14:11 |  ČLÁNKY
Ahoj, po delší pauze se omlouvám, že nepřibývají kapitoly, že se tu v podstatě nic neděje… Ale, jak už jsem se párkrát zmínila, vážně nemám čas. Konec školního roku je tu a navíc jedu za týden na dovolenou takže musím mít u učitelů čistý štít a hlavně uzavřené známky. Všichni učitelé si jakoby právě uvědomili, že nestíhají, že nemáme probranou látku, že nejsou všichni vyzkoušení, že někdo propadá atd.

Tenhle týden byl strašný a následující bude ještě horší. Je sobota a já se do pondělí musím naučit 38 stran literatury, 2 "povinné" četby a různé ukázky z četby… Což je tak 15 hodin učení s mojí rychlostí :( a to už rovnou počítám z blbou známkou :-D, protože literaturu nikdy nezvládám. Jako HP fanoušek jsem se zasekla na jeho četbě a zůstala na mrtvým bodě :-D Naturalistická literatura přelomu 18. a 19. století mě absolutně nezajímá a nedej bože poezie, které vůbec nerozumím…
O víkendu tedy nic nenapíšu, ale hned v pondělí se na to vrhnu ;) Pokusím se toho napsat co nejvíc. V pátek odjíždím a beru si sebou blok, tak doufám, že mě tamější prostředí nakopne něco vymyslet. Myslím, že to bude příjemná relaxace do teplých večerů :) …těším se na to.
Potřebuji teď nějak nakopnout a k tomu mi vždycky pomůže tahle písnička. Je skvěle energická. Miluju ten začátek…

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dzudzik dzudzik | 8. června 2008 v 17:24 | Reagovat

Koukám, že učitelé jsou všude stejní :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama